Stomatolodzy do zadań specjalnych

Urszula Rydzewska

Lekarz Stomatolog, Właściciel Przychodni

Mimo, że dentystką chciałam zostać już od dziecka, moja droga do zawodu wcale nie była prosta. Wymagała ode mnie i mojej rodziny dużo wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Moje marzenie udało mi się spełnić i już od 25 lat pomagam moim pacjentom w walce o piękne i zdrowe zęby.

W Dentur dbam o to, aby mogli Państwo otrzymać kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wyposażyłam gabinet w nowoczesny sprzęt, który umożliwia mi wykonanie skomplikowanych zabiegów z najwyższą dokładnością i precyzją. Zaprosiłam do współpracy wykwalifikowanych stomatologów i higienistki. Stworzyłam zespół osób, które dzielą moją pasję niesienia pomocy i chęć dążenia do perfekcji.

Czytaj dalej...

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i zdobywam wiedzę w zakresie zaawansowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyki. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, aby być na bieżąco z nowoczesnymi metodami leczenia stomatologicznego. Nie boję się nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, ale zawsze pamiętam o poszanowaniu dla natury, biologii i człowieka.

Tworząc Dentur zależało mi, aby każdy pacjent był zaopiekowany odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Szczególną uwagę kieruję w stronę najmłodszych pacjentów. Stworzyłam Klub Pięknego Uśmiechu Denturek, dzięki któremu podnosimy świadomość odpowiedniej higieny i profilaktyki, zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców.

Bardzo dobrze wiem jakie znaczenie ma piękny uśmiech. Wpływa na samopoczucie, daje pewność siebie i komfort w codziennym życiu. Dlatego każdego pacjenta traktuję indywidualnie i proponuje kompleksowe leczenie, które ma być skutecznie i sprawi, że będziemy czuć się zdrowo i pięknie!

Prywatnie uwielbiam czytać, majsterkować, odnawiać, przetwarzać, interesuję się też rękodziełem i ogrodnictwem. Ulubione narzędzie to wkrętarko-wiertarka 🙂 Aktywnie angażuję się w działania na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół, szczególnie przeciwdziałaniu ich bezdomności.

Zapraszam na zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii, protetyki i endodoncji.

Elżbieta Komenda

Lekarz Stomatolog

Stomatolog z 25 letnim doświadczeniem. Współpracę z Dentur rozpoczęła w 2017 roku.

W pracy skutecznie dba o dobrą atmosferę, co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem, wzbudza zaufanie nawet najbardziej strachliwych pacjentów. Każdy z nich czuje się wyjątkowo, gdyż, jak mówi doktor Ela “nie ma dwóch takich, samych przypadków”.

Jej hobby to podróże i odkrywanie ciekawych miejsc. Odpoczywa pielęgnując ogród lub spędza czas w gronie najbliższych.

Do doktor Elżbiety zapraszamy na zabiegi z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej.

Anna Wróblewska

Lekarz Stomatolog

Do Dentur dołączyła w 2018 roku, zaraz po stażu.

Jej spokój i opanowanie pozwalają przełamać lęk przed dentystą nawet najbardziej strachliwym pacjentom! Doceniają jej miłe usposobienie, a ci najmłodsi za nią przepadają! Cierpliwość i dokładność w pracy jest nieoceniona przy leczeniu kanałowym.

Prywatnie interesuje się historią, psychologią, literaturą oraz pisaniem prozy. Pilnie śledzi wszystkie wydarzenia polityczne.

Do doktor Ani możecie się umówić na zabiegi z zakresu pedodoncji (leczenie dzieci), stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Agnieszka Dembińska

Lekarz Stomatolog

Pracuje w Dentur od 2021 roku. W pracy wyróżnia się spokojem i dokładnością. Z wyjątkową pasją leczy najmłodszych pacjentów, a ci odwzajemniają jej sympatię! Jako stomatolog chce się rozwijać w kierunku endodoncji i chirurgii stomatologicznej.

Czas po pracy najchętniej spędza czytając książki i podróżując. Lubi chodzić na koncerty. Jest fanką kuchni włoskiej i azjatyckiej.

Do doktor Agnieszki umówisz się na zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej.

Kamila Grzybowska

Higienistka

Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Dentur od początku istnienia gabinetu. W pracy stawia na dokładność i zdobywanie nowych umiejętności. Podczas zabiegów dba o pacjentów w zakresie profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia, zgodnie z zasadą “łatwiej zapobiegać niż leczyć”.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch uroczych córek, którym chętnie przekazuje zamiłowanie do zawodu. W wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności kulinarne i uprawia sport.

Kamila specjalizuje się w wybielaniu zębów oraz zabiegach infiltracji próchnicy. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Angelika Roszkowska

Higienistka

Dołączyła do zespołu Dentur w 2019 roku.

Trudno uwierzyć, że zawód higienistki nie był jej wymarzonym, gdyż sama panicznie bała się gabinetów stomatologicznych. Dzięki temu dobrze rozumie obawy pacjentów, nawet tych najmłodszych. Do każdej osoby podchodzi z ujmującą serdecznością.

Jej wyjątkowe zdolności organizacyjne usprawniają pracę gabinetu, a głowa pełna pomysłów pomaga współtworzyć treści na naszym fanpage’u.

Prywatnie uwielbia górskie wędrówki, a jej pasją są makijaże.
Angelika wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Hanna Kazana

Higienistka

Pracę w Dentur rozpoczęła w 2019 roku. Od początku ciężko pracowała i z zapałem zdobywała nowe umiejętności. Zapewne te właśnie cechy pozwoliły jej spełnić marzenie o byciu higienistką, będąc równocześnie pełnoetatową mamą dwóch wspaniałych chłopców. W Dentur zdobywa doświadczenie jako higienistka i chętnie asystuje przy zabiegach endodontycznych pod mikroskopem.

Uwielbia grać w piłkę ręczną i jeździć na nartach.

Hania wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Menu