Implanty

Trwała utrata zębów może wynikać ze stanów chorobowych, wypadków, czy nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Niezależnie od przyczyny, braki w uzębieniu to poważny problem, który wiąże się z wieloma problemami zdrowotnymi. Utrata zębów wpływa negatywnie zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

Implanty zębowe to najlepszy sposób na odbudowę utraconego zęba. Wykorzystywane w Dentur implanty imitują naturalny korzeń zębowy. Pozwala to na zachowanie pełnego uśmiechu, co jest istotne dla estetycznego wyglądu, ale nie tylko!. Zapobiega to także zmianom rysów twarzy i deformacji. Wypełnienie pustych przestrzeni implantami, zapobiega przesuwaniu się zdrowych zębów, a także zapobiega chorobom jamy ustnej i wielu innych.

  • Skuteczna profilaktyka chorób i utraty zdrowych zębów
  • Komfort i wygoda
  • Piękny uśmiech
  • Bezbolesne wszczepienie implantów

Decydując się na leczenie implantologiczne w Dentur, otrzymujesz opiekę ekspertów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, periodontologii i protetyki.

Umów wizytę

Umów wizytę u specjalisty!

Zabiegi wykonuje:

lek. stom. Urszula Rydzewska

Implanty do najlepszy sposób na uzupełnienie braków zębowych

Rolą implantów zębowych jest uzupełnienie braków w uzębienia w formie zastąpienia naturalnego zęba. W tym celu stosuje się niezwykle trwałe śruby tytanowe, które imitują korzeń zęba. Śruby umieszczane są w kości szczękowej.

Korzyści z zastosowania implantów zębowych:

  • Estetyczny wygląd – implanty zębowe pozwalają na uzupełnienie uśmiechu
  • Trwałość – tytanowe śruby i odporne na uszkodzenia korony
  • Zdrowie i zapobieganie chorobom – uzupełnienie braków zębowych to profilaktyka wielu chorób
  • Wygoda – wszczepione implanty nie są odczuwalne
  • Komfort jedzenia – pełny zgryz pozwala na komfortowe jedzenie i prawidłowe przeżuwanie

Implanty to świetna alternatywa dla klasycznych protez

Implanty zębowe to idealna alternatywa kłopotliwych, ruchomych protez. Pacjenci, którzy zdecydowali się na zamianę, doceniają implanty przede wszystkim ze względu na odczuwalną wygodę! Jest to zauważalne w codziennym użytkowaniu – nie trzeba się martwić o to, że implanty się odkleją (tak, jak to się zdarza przy protezach). Implanty zębowe są trwale umieszczone w kości, zatem nie ma ryzyka ich wypadnięcia.

Menu