Stomatologia dziecięca

Profilaktyka i odpowiednia higiena, połączona ze stałą opieką stomatologa, to gwarancja zdrowia jamy ustnej Twojego dziecka!

Jedną z naszych misji w Dentur jest kształtowanie dobrych nawyków dbania o ząbki naszych najmłodszych pacjentów. W tym celu opracowaliśmy autorską metodę pracy z najmłodszymi pacjentami. Na czym polega?

1. Wizyty adaptacyjne

Zapraszamy dzieci na spotkanie zapoznawcze, podczas którego pacjenci poznają lekarza, higienistkę i przyzwyczajają się do nowego miejsca. Wtedy też dowiadują się o tym jak prawidłowo dbać o ząbki.

2. Atrakcje dla najmłodszych pacjentów

Do dyspozycji dzieci są malowanki tematyczne, klocki, układanki i inne niespodzianki, które umilają oczekiwanie na wizytę i minimalizują stres.

3. Kreatywne podejście do dzieci

Stworzyliśmy Klub Pięknego Uśmiechu “Denturek”, do którego zapraszamy dzieci. Wizyta w naszym gabinecie staje się przygodą!

4. Bezbolesne zabiegi

Stosujemy indywidualnie dobrane środki znieczulające, bezpieczne dla Twojego dziecka. Podczas zabiegów chirurgicznych korzystamy z lasera, który przyspiesza gojenie ran.

Umów wizytę u specjalisty!

Zabiegi wykonuje:

lek. stom. Urszula Rydzewska

Pierwsze niezbędne zabiegi profilaktyczne u dzieci:

  • fluorkowanie
  • impregnację zębów mlecznych
  • lakowanie i lakierowanie zębów stałych

Klub Pięknego Uśmiechu Denturek

Zależy nam, aby nasz gabinet był przyjaznym miejscem dla pacjentów. Z trosce o najmłodszych powstał Klub Pięknego Uśmiechu Denturek! Dołączyło już do niego ponad 130 dzieci, które dbają o swoje piękne uśmiechy!

Na czele Klubu stoi Denturek, który wspiera dzieci w trakcie zabiegów stomatologicznych. Dzieci otrzymują Kartę Członkowską, która zawiera najważniejsze zasady dbania o higienę jamy ustnej. Dla rodziców jest to wygodne przypomnienie o zbliżających się wizytach.

Uczestnicy Klubu Denturka, otrzymują imienny ząbek do naklejenia na tablicę po zaleczeniu zęba.

W nagrodę za systematyczność i regularne wizyty, przewidzieliśmy niespodzianki dla dzieci i specjalne rabaty na zabiegi!

Chirurgia stomatologiczna u dzieci

Wszystkie zabiegi stomatologiczne u dzieci są wykonane z odpowiednio dobranym środkiem znieczulającym. Dzięki temu zabiegi są całkowicie bezbolesne!

Korzystanie z innowacyjnych rozwiązań pozwoliło nam na stosowanie specjalnego sprzętu. Wykorzystywany podczas zabiegów chirurgicznych laser to szybsze i bardziej precyzyjne zabiegi, ale nie tylko! Dzięki laseroterapii rany szybciej się goją i są mniej bolesne.

Dlatego też zachęcamy, aby stosować laser przy zabiegach chirurgicznych u dzieci.

Stosujemy indywidualnie dobrane środki znieczulające, bezpieczne dla Twojego dziecka. Podczas zabiegów chirurgicznych korzystamy z lasera, który przyspiesza gojenie ran.

Menu