Stomatologia zachowawcza

Podstawą zdrowia jamy ustnej jest odpowiednia higiena i profilaktyka chorób. Niestety, to nie wystarcza. Z pomocą w utrzymaniu mocnych i silnych zębów, a także zdrowych dziąseł przychodzi stomatologia zachowawcza, zwana także stomatologią ogólną.

Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym pozwalają na wzmocnienie zębów, zapobieganie próchnicy, a także zabiegi które znacząco wpływają na piękno uśmiechu i estetykę!

Trafna Diagnoza

Wieloletnie doświadczenie Stomatologów Dentur połączone z nieustannym rozwojem, umożliwiają precyzyjne postawienie diagnozy i dobranie najlepszego leczenia.

Przejrzysty Plan Leczenia

Decydując się na zabieg chirurgiczny w Dentur otrzymujesz przejrzyste informacje o sposobie leczenia, z wyjaśnieniem etapów zabiegu, pielęgnacji pozabiegowej itp.

Bezbolesny Zabieg

Zależy nam na tym, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Odpowiednie dobrane znieczulenie sprawia, że zabiegi są całkowicie bezbolesne.

W ramach stomatologii zachowawczej dbamy o naszych pacjentów zarówno ze względu na zabiegi profilaktyczne, jak i edukację w zakresie odpowiedniego dbania o higienę. Zapraszamy na wizytę i przegląd jamy ustnej!

Umów wizytę u specjalisty!

Zabiegi wykonują:

lek. stom. Urszula Rydzewska
lek. stom. Elżbieta Komenda

Dziecięca stomatologia zachowawcza

W trosce o naszych najmłodszych pacjentów powstał w Dentur Klub Pięknego Uśmiechu Denturek, w ramach którego dzieci zapisują się na szereg niezbędnych zabiegów profilaktycznych.

Cykliczne zabiegi fluoryzacji to podstawa zapobiegania próchnicy. Zdrowe zęby mleczne są podstawą do prawidłowego rozwoju narządu żucia i stałych zębów!

Pierwsze niezbędne zabiegi profilaktyczne u dzieci:

  • fluorkowanie
  • impregnację zębów mlecznych
  • lakowanie i lakierowanie zębów stałych

Wizyty dzieci w gabinecie stomatologicznym powinny odbywać się co 3 miesiące.

Menu