Wybielanie zębów

W trosce o piękny uśmiech naszych pacjentów, prowadzimy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest bezpieczną i skuteczną metodą. W Dentur dbamy przede wszystkim o piękno i zdrowie Twojego uśmiechu. W jaki sposób?

Bezpieczeństwo Twoich zębów

Podczas zabiegu zabezpieczamy dziąsła, a po wybielaniu nanosimy specjalny preparat na zęby, który skutecznie zmniejsza nadwrażliwość

Piękny uśmiech

Przy zabiegach bierzemy pod uwagę także aspekt estetyczny. W trakcie wybielania zębów, dążymy do uzyskania idealnego odcienia bieli, dbając tym samym o bezpieczeństwo i zdrowie zębów.

Kompleksowa pomoc

Poza zabiegiem wybielania zębów, otrzymasz profesjonalną opiekę stomatologów w zakresie leczenia ubytków, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji i wielu innych.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Dentur

Podczas konsultacji, stomatolog sprawdzi stan Twoich zębów. Oceni stan całej jamy ustnej. Jeśli będzie taka konieczność, zaleci dopasowane leczenie stomatologiczne i zabiegi higienizacyjne.

Zdarza się, że przed wybielaniem zębów niezbędne jest piaskowanie zębów, bądź skaling. Usunięcie kamienia nazębnego pozwala na uzyskanie efektów wybielania takich, jak oczekujesz!

Umów wizytę u specjalisty!

Zabiegi wykonują:

higienistka Hanna Skrodzka
higienistka Kamila Grzybowska
higienistka Angelika Roszkowska
Menu